Premiera Brave Kids Together. Razem dla Planety.

1
Gorąco zapraszamy na Spektakl Finałowy Brave Kids Together, 22 październik 2019 o godz. 13;00 lub 17:30 do Teatru Polskiego.
Bilety od 8 PLN: https://tiny.pl/tlrcq
Już wiemy, że 10. edycja Brave Kids przejdzie do historii. Po poruszającym lipcowym Wielkim Finale, który bezpośrednio dotykał tematu wojny, uczestnicy jesiennej odsłony projektu wzięli na warsztat zmiany klimatu. Wtorkowa premiera spektaklu finałowego Brave Kids Together to nie tylko różnorodność kultur, do której się już przyzwyczailiśmy, ale przede wszystkim przejmujący głos młodych ludzi z 3 kontynentów, którzy pięknym choć pełnym desperacji i wzruszenia głosem mówią o katastrofalnym stanie świata. 
_DSC5272a.jpg
Finałowy pokaz Brave Kids Together we Wrocławiu jest rezultatem prawie dwutygodniowej pracy artystycznej uczestników projektu na Dolnym Śląsku. We wtorek, na scenie Teatru Polskiego, zobaczymy artystów z Polski, Brazylii, Hiszpanii, Palestyny i Iranu. Zobaczmy irańskie tańce do akompaniamentu tradycyjnych, perskich instrumentów, rytm amazońskich bębnów, ale też znaną nam “Lipkę”. Barwne stroje, różnorodne instrumenty, piękne tańce… To niepowtarzalny spektakl, który porusza do życia i daje nadzieję, że świat można ocalić, jeśli tylko wsłuchamy się w głos młodego pokolenia.
_DSC5170a.jpg
Wśród artystów znajduje się wrocławska młodzież ze szkoły dla dzieci niesłyszących oraz inkluzyjna grupa folkowa z Dolnego Śląska. BĄDŹCIE Z NAMI!
_DSC5574a.jpg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s