MARKA CYBEX WSPIERA BRAVE KIDS

MARKA CYBEX – BEZPIECZEŃSTWO I FUNKCJONALNOŚĆ

Założycielem marki CYBEX jest Martin Pos, prywatnie ojciec dwójki dzieci, który za priorytet firmy postawił sobie produkcję bezpiecznych i innowacyjnych produktów dla najmłodszych. Od 2005 roku CYBEX zmienia tradycyjne podejście do wózków dziecięcych, fotelików samochodowych oraz nosideł. Koncentruje się na tym, co jest najważniejsze dla każdego rodzica czyli na bezpieczeństwie jego pociechy, równocześnie pamiętając o  niepowtarzalnym wyglądzie produktów. Na początku 2014 roku firma CYBEX połączyła się z Goodbaby International Holding Limited. Grupa należy do wiodących światowych przedsiębiorstw w branży produktów dla dzieci i młodzieży.

436510CC-822C-4B17-BC50-CC9BF3EA246B

U podstaw marki i jej produktów znajduje się zasada innowacji CYBEX D.S.F. – „Design, Safety, Functionality” – połączenie unikalnego projektu, bezpieczeństwa i jakości oraz inteligentnej funkcjonalności. Kierując się tą strategią firma stworzyła wielokrotnie nagradzane foteliki samochodowe oraz wózki. Międzynarodowy zespół ekspertów CYBEX wykorzystuje wieloletnie doświadczenia aby zapewnić postępy w zakresie bezpieczeństwa, w szczególności w tematyce fotelików samochodowych. Produkty co roku przechodzą setki testów zderzeniowych, by jak następnie wprowadzać coraz to bezpieczniejsze rozwiązania. Opracowane zostały specjalne, wielorakie patenty w zakresie kluczowych obszarów bezpieczeństwa dzieci. Jednym z nich jest system L.S.P., w który zostały wyposażone wszystkie foteliki CYBEX. System ten zapewnia ochronę przy zderzeniu bocznym. Foteliki samochodowe są również regularnie testowane przez niezależne instytuty. Stale otrzymują najwyższe noty w najważniejszych Europejskich testach bezpieczeństwa jak ADAC  i testach konsumenckich np. Stiftung Warentest. Fotelik samochodowy Sirona i jego nowsze wersje już kilkukrotnie zdobywały najwyższe noty w swojej grupie 0+/1 przyznawane przez ADAC, a fotelik Cloud Q został zwycięzcą testu niemieckiej organizacji Stiftung Warentest w grupie 0+.

Projektanci marki CYBEX dużą wagę przywiązują do funkcjonalności wózków. Są one doskonale przystosowane do miejskiego stylu życia. Lekka rama jak np. w wózku MIOS, zwrotność, łatwy i szybki sposób składania jak np. w wózku EEZY S TWIST, a co najważniejsze bardzo wygodne siedziska dla dzieci, sprawiają, że wielu rodziców bez wahania decyduje się właśnie na te produkty.  

Marka CYBEX od początku stawia głównie na bezpieczeństwo dziecka, nie zapominając o praktyczności i wyglądzie produktów. Nie sposób wymienić wszystkich nagród, które otrzymała firma – na swoim koncie ma ich już ponad 200! Potwierdzeniem doskonałej jakości i designu są między innymi  wielokrotnie przyznawane wyróżnienia RED DOT DESIGN AWARDS. W samym roku 2018 CYBEX otrzymał aż 4 nagrody. Jury konkursu nagrodziło innowacyjny wózek z obrotowym siedziskiem EEZY S TWIST, wózek dla aktywnych rodziców BALIOS S, nosidło YEMA, a w najważniejszej kategorii „ Najlepsze z Najlepszych” zwyciężyło krzesło CYBEX LEMO z kolekcji Home, która niedawno pojawiła się również w portfolio marki.

Marka CYBEX jest liderem wśród producentów wózków i fotelików. Jej produkty są bezpieczne, funkcjonalne i dopasowane do rygorystycznych wymagań współczesnych rodziców. Cechą charakterystyczną firmy jest pragnienie osiągnięcia tego, co wydaje się nieosiągalne.

http://cybex-online.com/pl

https://www.facebook.com/cybexPL/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s